Kullanıcı Adı :   Şifre :     Üye Ol - Şifremi Unuttum
   
 

 
 
HAKKIMIZDA

Bir İlke İmza Atmak
Her şey kendini işine adamış bir atletin ilk kez C Vitaminini sıvı halde stabilize etmeyi başaran dünyaca ünlü bir bilim adamına sorduğu bir soruyla başladı: Acaba, atletler için son derece önemli olan ancak pek çok soruna neden olan ve potansiyel tehlike taşıyan kreatin monohidrat tozunun temel formu, bir ilke imza atacak şekilde rafine hale getirilebilir miydi.

Farmakoloji ve farmakognozi (doğal ürün bilimi) profesörü olan Dr. Mostafa Omar ve son derece saygı değer ve pek çok ödüller almış bilim adamlarından oluşan ekibi bu soruya tamamen yeni bir tip molekülle cevap verdiler. Güvenli ve stabil olan sıvı haldeki kreatin monohidrat. Dünyada, türünün tek örneği. MMUSA, kreatin monohidratı güvenli ve çözünümlü bir hale getimeyi başaran ilk şirket olarak ortaya çıktı ve adını da Creatine Phosphate Complex™ koydu. MMUSA ‘in Kurucusu ve Ceo’su Dr. Amir Zeibak elinde cevabi tutuyordu ve bu keşfi sporcular ve kadınlarla paylaşmaya karar verdi; katı haldeki suplementlere güvenli, benzersiz ve etkili bir alternatif sundu.

Artık, spor beslenme dünyası yepyeni bir döneme girmişti. Atletlerin hiçbir zaman gerçekleştirilemeyeceğini düşündüğü şeyler artık beslenme ve antrenman programlarının düzenli bir bileşeni haline gelmişti. Ve amaçlarına ulaşmak için kestirme bir yol bulunuyordu önlerinde.

Creatine Serum’un başarısından sonra, MMUSA atletlerin belirli gereksinimlerini karşılamak üzere yüksek çözünümlü, hızlı etki eden serumlar üretmek üzere yeni teknolojiler kullanarak araştırmalarını yoğunlaştırdı.

1995’ten beri, MMUSA’nın Serum’ları dünyanın dört bir yanında, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda, Orta Doğu ve Rusya’da atletler tarafından kullanılmaktadır. Ürünlerini kullanan atletler gibi, MMUSA da en iyiyi başarmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
CEO'DAN GELEN

Müşterilerimize
Muscle Marketing USA’ya hoş geldiniz.
Dokuz yıl önce işe başladığımız günden bu yana, sağlık ve zindelik endüstrisinin içine giren binlercenizle tanışma fırsatı yakaladım.
Konuşmalarımızda hep tek bir ana tema yankılanıyordu: Değişim.

Aşağıdaki gibi sorularla sıkça karşılaşırım:

"Yeni ürünleriniz nelerdir?"
"MMUSA bu meydan okumaya karşılık verecek mi?"
"Geleceğin fırsatları nerede yatıyor?"

Öncelikle böyle sorular sormanız bize onur verir çünkü bu MMUSA’yı daha sağlıklı bir gelecek için çalışan bir girişim olarak gördüğünüzü gösteriyor.
Bu iyi bir şey.
Çünkü bu şirketi bir tek temel üzerine inşa ettim- sağlık destek endüstrisini sağlığa ve uzun dönemli zindeliğe önem veren insanların dürüst bir şekilde başarılı olabileceği hayati önem taşıyan saygı değer bir konuma yerleştirmek.
Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi yılmadan geliştirmek için çalışacağımıza size söz veriyorum. Ekibimizdeki herkesi, ortaklarımızı ve tüm müşterilerimizi bu önemli görevde bize katılmaya davet ediyorum.
Birlikte çalışarak her gün daha da güçlü olabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz.
Sağlık ve afiyette kalın.

Dr. Amir Zeibak, J.D.
KURUCU & CEO

Copyright © 2009 MMUSA Inc. All rights reserved.   ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   BİLİM   |   İLETİŞİM   |   GÜVENLİK VE GİZLİLİK   |   GARANTİ VE İADE   |   ŞARTLAR VE KOŞULLAR
    Sitemiz 128 BIT Rapid SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.
Bu site bir Ferm Kreatif yazılımıdır