Kullanıcı Adı :   Şifre :     Üye Ol - Şifremi Unuttum
   
 

 
 
 
BİLİM
 
MAKALELER
 
EŞDEĞERLİK
 
EMİLİM REFERANSLARI
  Daha Güvenli Bir Seçim
Serumlarımız o denli gelişmiş bir niteliğe sahiptir ki, egzersizlerin yoğunluğundan çalışma aralıklarına kadar, sporcuların antrenman yöntemlerini baştan sona değiştirmiştir. Kreatin molekülümüz, Creatine Phosphate Complex™ , vücudun kendi doğal kimyasına dayanır ve bu da onu tamamen çözünürlü, kalıcı ve kolayca emilebilir bir hale getirir. Yan etkisi yoktur, doğrudan sonuç verir.Eklenen besinler yağsız kas dokusunu geliştirir, eklem ve bağları onarır ve korur, kas hücrelerindeki zedelenmeleri iyileştirir. Belli dozlarda belli besin değerlerine sahip ve çok çeşitli atletik gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmış serumlarımız mevcuttur.

Hızlı enerji takviyesi yapan küçük dil-altı dozları
Diğer destek ürünlerin aksine, MMUSA serumları kullanımı kolay, güvenli, ve yan etkisizdir. Bileşenler mide ve sindirim sistemine girmeden doğrudan ağızda bulunan mukoza zarı tarafından emilir. Gelişmiş Gliserin tabanlı formülü sayesinde garantili bir şekilde kendisine ihtiyaç duyulan kas hücrelerine nüfuz eder. Böyle kolay ve hızlı bir şekilde vücut tarafından emilen destek ürünleri birkaç dakika içinde enerji sağlamaya başlar.

Saf, Doğal, Tıbben Onaylanmış İçerik
MMUSA ürünleri enerji seviyelerini arttıran, dayanıklılığı güçlendiren ve metabolizmayı hızlandıran besin ve kofaktörlerin belli bir karışımından oluşan tamamen doğal bileşenlerden yapılmaktadır. Her bileşen belli bir görevi yerine getirmek ya da vücudun doğal işleyişini desteklemek üzere seçilmiştir.Tamamen çözülebilir olduklarından, biyoyararlanımı yüksek ve kolay emilir özelliktedirler.

Tamamen Güvenli. Uzun dönemli Yan Etki İçermez.
Bol miktarda toz ve hapın üretebileceği miktarda enerjiyi birkaç küçük dozla verebilir. Bu yüzden vücut organları üzerinde yan etkisi bulunmaz.

Kısa dönemli yan etki içermez
MMUSA’ya ait Serumlar sindirim sistemine karışmaz, çünkü doğrudan mukoza zarı tarafından emilir. Bu da sindirim sisteminde oluşabilecek, su tutma, şişkinlik ve kramp gibi yan etkileri bertaraf eder.

Yükleme, bakım, döngü gerektirmez
Serumlarımızdan maksimum oranda verim alabilmek için, antrenmandan 10 dakika önce 5ml (damlalık) dil altından alınız. Serumlar hızla kan dolaşımına karışır. Aşırı yüklemeye, kütlesel toz ve sıvı sindirimine yol açmaz.

%100 çözünürlü ve yüksek seviyede biyoyararlanımlı
%100 çözünürlü demek, serumlarımızın tamamen çözülebildiği ve sıvı halde kalabildiği anlamına gelir. Ürünlerimizde bulunan moleküller ve diğer bileşenler hücre çeperlerini kolaylıkla deler. Buna biyoyararlanım denir. Ve bu da serumlarımızı benzerlerinden ayıran en önemli özellik.
Serumlarımızın küçük dozları yüksek miktarda toza eşdeğer faydaya sahiptir. Yalnızca, MMUSA tarafından üretilen Creatine Phosphate Complex Serum™ en güvenli, en hızlı etki eden ve çözülen orijinal kreatin formunu içerir. Her 5ml’lik alım yaklaşık olarak 2.5 gram kreatin monohidrat tozuna eşdeğer etki yaratır. Arzulanan sonuca ulaşmak için fazladan destek ürün kullanmaya gerek yoktur.

%100 kalıcı, 3 yıllık raf ömrü.
MMUSA’nın serum formülleri özel olarak tasarlanmış, sıvı halde bozulmayan daha üstün ve güvenli besin desteği biçimleridir. Üç yıl boyunca etkisini yitirmeden rafta bekleyebilir.

Copyright © 2009 MMUSA Inc. All rights reserved.   ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   BİLİM   |   İLETİŞİM   |   GÜVENLİK VE GİZLİLİK   |   GARANTİ VE İADE   |   ŞARTLAR VE KOŞULLAR
    Sitemiz 128 BIT Rapid SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.
Bu site bir Ferm Kreatif yazılımıdır